Nabídka

Nabídka vystoupení

Ohnivá show

Ohnivá show několika vystupujících doprovázená hudbou. V ohnivé show jsou obsaženy prvky tiché pyrotechniky a žhavých jisker. Pro zpestření a dokreslení atmosféry mohou být použity i světelné prvky.

Světelná show

Světelná show vhodná nejenom pro interiér, ale i venkovní akce, které dokáží rozzářit nejeden večer.

O nás

Jak že jsme to začali?

Vše začalo docela nevinně. Jako skupina LARPáků jsme se scházeli a hráli své oblíbené hry na hrdiny. Kubička jako jediný z nás již vystupoval a bavilo ho to, zbytek oheň párkrát zkusil, ale aktivně dál nic nepodnikal.

To se pak změnilo s prvním námi oblíbeným punkovým vystoupením. Hasiči totiž chtěli vystoupení a nenapadlo je nic jiného, než ohnivá show a my na to kývli. Dali jsme dohromady všechny nástoje, které jsme měli po ruce a udělali show, která vlastně vypadala docela dobře. A tak jsme se pro věc nadchli, udělali několik dalších vystoupení, zlepšili a založili Ferrum Igni.
Dnes už umíme točit i se světly a dokážeme tak obohatit i vnitřní akce.

Všechny naše show se snažíme koncipovat do příběhu, který se lne celým vystoupením. Pro diváka je pak zážitek nejenom mnohem stravitelnější, ale i poutavější.

Členové

Kubička, jeden ze tří ve vedení. Největší blázen a hlavní choreograf skupiny. Neumí říkat ne a rozhodně ho neuslyšíš říkat, že je něco nemožné. Kubička vystupuje se vším, co dostane do ruky, ale specializuje se na poi a kontaktní tyč.
Jakub "Kubička" Zahrádka
Vše co hoří a svítí
Alena "Aslan" Černíková
Drápky, Poi
Adam Hocký
Tyč
Lucie "Kecka" Pluhařová
Poi
Špachmi je ten, kdo drží zbytek vedení nohama na zemi. Je to ten člověk, který je hlavní oporou skupiny, nejen ve vedení, ale i během vystoupení.
Petr "Špachmi" Špachmann
Tyč a zázemí
Marek "Sam" Klečka
Tyč